What's happening?

X - wyszukaj i oglądaj online

Odtworzeń materiału: 15247


Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film X po szybkiej rejestracji.

X

X

Kanada
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film X online?

X (lektor pl) z pewnością definiuje wszystko to, co uwielbiamy horrorach. Po takim sensie online na pewno będziemy jeszcze długo się bali, bo jest to horror najlepszy w swoim stylu.

Ogromną zaletą tego obrazu jest sama technika wykonania filmu. Każdy, kto pamięta horrory z lat 80-tych i 90-tych będzie na pewno zadowolony i niejednokrotnie będzie się jeszcze zastanawiać, gdzie obejrzeć jeszcze raz ten klimatyczny film.

Nie do końca slasher i nie do końca film z kategorii X 

Horror oczywiście nawiązuje do tradycyjnej już koncepcji wykorzystywanej w scenariuszu. Na odludzie wybiera się garstka znajomych, a w tym przypadku jest to ekipa filmowa, która ma kręcić film dla dorosłych. Nie zabraknie więc pikantnych scen, pięknych kobiet i bardzo męskich aktorów.

X cały film online z lektorem pl

Jednocześnie też cały film utrzymany w stylu retro z obrazem z ziarnem stylizowanym na stare horrory. Będzie rzeczywiście przenosić nas w całkiem inny wymiar filmowy. Seans będzie więc poniekąd podróżą sentymentalną dla znawców gatunku, ale jest tu też powiew świeżości, bo w pewnym zakresie scenariusz jest oryginalny. 

Udostępniono2
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!