What's happening?

Three Mile Island: O krok od katastrofy nuklearnej - wyszukaj i oglądaj online

Odtworzeń materiału: 5377


Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Three Mile Island: O krok od katastrofy nuklearnej po szybkiej rejestracji.

Three Mile Island: O krok od katastrofy nuklearnej

Three Mile Island: O krok od katastrofy nuklearnej

USA
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Three Mile Island: O krok od katastrofy nuklearnej online?

Three Mile Island: O krok od katastrofy nuklearnej (lektor pl online: Netflix) to czterodocinkowy dokument prosto od Netflixa, który opowiada o tragedii, jaka mogła mieć miejsce w USA.

Tragedia, która mogła odmienić świat?

Twórcy prezentują nam nie tylko samą koncepcją wydarzeń, ale też liczne materiały źródłowe, jak i wywiady ze specjalistami. Z jednej strony film ten stanowi prawdziwą gratkę, dla ludzi którzy fascynują się tajemnicami, jak i konspiracją. Po drugie będzie to też znakomita lekcja dla kolejnych pokoleń, pokazująca, jak błędy ludzkie mogą doprowadzić do poważnej katastrofy.

Meltdown-Three-Mile-Island-cały-film-w-wersji-online-z-netflix

Gdzie zobaczyć Three Mile Island: O krok od katastrofy nuklearnej?

Oczywiście cały film dostępny jest na platformie Netflix, dzięki czemu możesz ją obejrzeć już teraz prosto ze swojego domu.

Dlatego też nie czekaj, znajdź chwile czasu i dowiedz się, czego uniknął świat i to nie tak całkiem dawno temu. Możemy Ci zagwarantować, że produkcja ta pochłonie Cię na dobre i wszystkie odcinki, obejrzysz na jeden raz.

Udostępniono0
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!