What's happening?

Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną - wyszukaj i oglądaj online

Odtworzeń materiału: 9874


Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną po szybkiej rejestracji.

Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną

Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną

USA
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną online?

Teksańska masakra piłą mechaniczną (Texas Chainsaw Massacre, lektor pl: Netflix) to kontynuacja opowieści przerażającej, ale jednocześnie fascynującej dla wszystkich miłośników kina grozy online.

Minęło prawie 50 lat ukrywania się Leather Face. Licealiści nawet nie przypuszczają jakiego rodzaju zło obudzą, gdy zakłócą jego spokój. Niejednokrotnie, więc będziemy chcieli wiedzieć, gdzie obejrzeć jeszcze raz ten horror. Bez wątpienia trzyma on w napięciu tak samo jak poprzednie „Masakry”, a może nawet bardziej.

Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną cały film online CDA

Rzeźnia w słynnym teksańskim miasteczku?

To, co przede wszystkim robi na nas wrażenie podczas oglądania tego horroru, to przywiązanie uwagi do kontrastów. Stąd zresztą wynika atrakcyjność filmu. Przypominamy, że podobnie było w Nikt nie ujdzie z życiem.

Z jednej strony mamy bardzo spokojne sceny pokazujące bardzo senne miasteczko, czyli typową amerykańską prowincję. Z drugiej strony za chwilę słyszymy charakterystyczny dźwięk piły.

Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną na netflix

Ze wszystkich stron leje się krew, ale oczywiście charakteryzacja i typowo kinowe ujęcia będą przez cały film budować nastrój przerażenia i wyczekiwania na czyhające gdzieś zło. Jednym słowem, widzowie o słanych nerwach muszą się przygotować na realistyczne kino grozy.

Udostępniono0
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!