What's happening?

Oszust z Tindera - wyszukaj i oglądaj online

Odtworzeń materiału: 11707


Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Oszust z Tindera po szybkiej rejestracji.

Oszust z Tindera

Oszust z Tindera

Wielka Brytania
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Oszust z Tindera online?

Oszust z Tindera (lektor pl: Netflix / CDA) to produkcja, która udowadnia, że film dokumentalny może być tak samo elektryzujący, jak fabularny dreszczowiec. To oczywiście opowieść wielowymiarowa.

Z jednej strony seans online będzie wzbudzać w nas uczucie współczucia, bo chodzi o wiele oszukanych kobiet. Oczywiście nie zabraknie refleksji wokół możliwości zaufania, całkiem w zasadzie obcej osobie. Poza tym ten prawdziwy już hit wyprodukowany przez Netflix to po prostu świetnie zrealizowany film. Niewątpliwie będzie trzymać nas w napięciu od początku do końca.

Tym większego smaku dodaje fakt, że przecież jest to historia oparta na wydarzeniach prawdziwych.

Zagrożenie z mediów społecznościowych?

Film udowadnia nam też, że co prawda oczywiście media społecznościowe to prawdziwe dobrodziejstwo i mogą zbliżać do siebie ludzi. Z drugiej strony historia jest przestrogą. W przypadku polskich widzów od razu pojawią się analogie do znanego filmu Tulipan, opowiadającego o mężczyźnie, który uwodził i oszukiwał Kobiety.

Oszust z Tindera cały film na netflix

Oczyliście warto także sprawdzić, gdzie obejrzeć ten film, bo mamy tu napięcie budowane stopniowo. W efekcie dokument pochłonie nas bardziej niż niejeden film fabularny.

Zemsta jest słodka? Zobacz film na Netflix

Historia o oszuście z Tindera na Netflix to opowieść o kilku kobietach, od których wyłudził on duże ilości pieniędzy. W przypadku tych wydarzeń pojawia się jednak motyw zemsty. Kobiety postanawiają odpłacić pięknym za nadobne. Czy im się rzeczywiście udało?

film Oszust z Tindera online z lektor pl

Na pewno warto zobaczyć cały film Oszust z Tindera, aby się tego dowiedzieć. Tym bardziej że mamy tu także relacje dziennikarzy oraz nagranie rozmów, no i oczywiście zdjęcia z ukrytej kamery. Film to także spojrzenie z dystansem na epokę takiego swoistego internetowego narcyzmu.

Udostępniono0
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!