What's happening?

Miłość jest blisko - wyszukaj i oglądaj online

Odtworzeń materiału: 56321


Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Miłość jest blisko po szybkiej rejestracji.

Miłość jest blisko

Miłość jest blisko

Polska
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Miłość jest blisko online?

Miłość jest blisko to historia o uczuciach. Seans online jest idealny na nastrój Walentynowy, ale nie tylko. Spodoba się zakochanym i tym, marzącym o uczuciu. Jest to jednak również film o przyjaźni. Bez wątpienia dorównuje on takim filmom jak Miłosne taktyki czy Vinterviken.

Historia z pozoru banalna, jakich jest dużo, pokazuje nam od podszewki relacje łączące ludzi, którzy sobie ufają. Ale obserwujemy także, jak zaczyna się wykluwać uczucie w sercach ludzi, którzy długo poszukiwali miłości.

Z jednej strony mamy głównego bohatera, który po rozwodzie poszukuje emocji i wyruszyłby na jakąś ryzykowną wyprawę. Z kolei jego przyjaciółka chce opiekuńczego domatora, który by otoczył opieką ją, a także jej syna.

Historie, które wszyscy przeżywamy, ale o nich zapominamy

To film o szarej codzienności, w której jednak czasami pojawiają się nietypowe zdarzenia, na które nie zwracamy uwagi lub też nie wykorzystujemy szansy, aby otworzyć się na miłość. Chociażby z tego powodu wszyscy pesymiści, ale także optymiści będą chcieli wiedzieć, gdzie obejrzeć jeszcze raz ten film.

miłość jest blisko cały film romantyczny w wersji online

Dużą zaletą jest tu na pewno także gra aktorska no i typowo pozytywny wydźwięk, którego czasami brakuje w naszym rodzimym kinie. Przez cały film po prostu będziemy się świetnie bawić.

Zobacz zwiastun (źródło naszej miniaturki):

Udostępniono0
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!