What's happening?

Memoria - wyszukaj i oglądaj online

Odtworzeń materiału: 18771


Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Memoria po szybkiej rejestracji.

Memoria

Memoria

Chiny
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Memoria online?

Film Memoria 2021 (lektor pl) to z pewnością jedna z tych produkcji, o których będziemy długo myśleć. Jeżeli szukamy sensu online, który pozwoli oddać się refleksji, to będzie to wybór z pewnością trafiony.

Film Memoria i towarzyszący niepokój u widza…

Sama przebieg wydarzeń nie jest zbyt skomplikowana. Główna bohaterka to kobieta w średnim wieku, która przyjeżdża do Bogoty. Odwiedza siostrę, a na miejscu poznaje francuskiego archeologa, a także młodego muzyka. W naszej ocenie to, co jednak w widzach będzie tu rozbudzać emocje, to prawdziwy towarzyszący nam przez cały seans niepokój. Pozornie spokojne kadry nadają jeszcze tylko aury tajemniczości.

Dlatego wiele osób po zobaczeniu tego obrazu czy nawet filmu Klątwa Młodości zastanawia się, gdzie obejrzeć jeszcze raz film.

memoria z lektorem pl z wieloma przerwami ciszy

Nic nie przeraża tak jak cisza

Sukces tego filmu nagrodzonego na festiwalu w Cannes z pewnością wynika witalnego balansowania kontrastami. Dźwięki możemy tu wręcz obserwować. Ogromne wrażenie robią także bardzo długie kadry, którym towarzyszy cisza lub jakieś delikatne odgłosy.

memoria cały film online wzbudzający niepokój

W efekcie cały film Memoria sprawia rzeczywiście wrażenie niezwykle mrocznego. Obserwujemy jak kobieta cierpiąca na bezsenność, doświadcza dziwnych stanów psychicznych. Oczywiście nikt lepiej nie zagrałby tych wszystkich emocji od Tildy Swinton, grającej główną rolę.

Udostępniono1
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!