What's happening?

Immanence - wyszukaj i oglądaj online

Odtworzeń materiału: 9687


Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Immanence po szybkiej rejestracji.

Immanence

Immanence

USA
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Immanence online?

Immanence (lektor pl) jest opowieścią bardzo hermetyczną i w tym zapewne tkwi jej moc. Film online przede wszystkim ma za zadanie nas przerażać i jak się okazuje, zabieg twórców bardzo dobrze się udaje. Trudno w zasadzie jest stwierdzić, czy jest to bardziej dreszczowiec, czy też horror, a na pewno jest to opowieść o naszych wewnętrznych lękach.

Będzie to jednocześnie historia o kosmosie, ale akcja rozgrywa się na morzu. Sam scenariusz na pewno zadowoli wszystkich miłośników science fiction. Mamy tu historię odkrycia przez radioastronomów sygnału, który może pochodzić od istot pozaziemskich. Kuriozalne jednak jest to, że sygnał odkryto na głębokim morzu.

Immanence 2021 online – Przerażająca walka z nieznanym?

Przede wszystkim wielokrotnie będziemy chcieli wiedzieć, gdzie obejrzeć jeszcze raz ten film. Napięcie jest tutaj bardzo skutecznie i stopniowo budowane. Klaustrofobiczny klimat jest spotęgowany dodatkowo przez to, że wszyscy znajdują się na małej przestrzeni na środku wodnego pustkowia.

Immanence cały film online na CDA

Przetrwanie w obliczu nadciągającego zła?

Wartością wizualną, którą przedstawia nam cały film Immanence, paradoksalnie nie są jakieś niesamowite efekty specjalne, a raczej zgrabne połączenie ujęć. Nie ma tu jakiejś niesamowitej choreografii i charakteryzacji, dzięki której przestraszylibyśmy się jakiegoś potwora lub wcielenia szatana.

Niemniej jednak w niezwykle sugestywny sposób obrazami i skromnymi animacjami komputerowymi, widz rzeczywiście może się bać do samego końca seansu.

Udostępniono0
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!