What's happening?

Furioza (2021) - wyszukaj i oglądaj online

Odtworzeń materiału: 13654


Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Furioza (2021) po szybkiej rejestracji.

Furioza (2021)

Furioza (2021)

Twoja ocena: 0
8.2 5 głosy

Gdzie obejrzeć cały film Furioza (2021) online?

Furioza 2021 (Netflix / Vider) to film opowiadający o kibolach, które zawsze kojarzy nam się jednoznacznie. Od razu mamy przed oczami okładający się kijami lub kastetami łysych mięśniaków. “Furioza” może jednak stanąć nieco w poprzek takim wyobrażeniom. Czytaj dalej, by poznać moją opinię.

Furioza na Netflix – To nie jest kolejny film o kibolach?

Wbrew pozorom cały film Furioza ogląda się raczej bezproblemowo i może to być rzeczywiście całkiem dobre umilenie wieczoru. Oczywiście trudno jest tutaj stawiać tezę, że jest to jakieś zaprzeczenie starej już konwencji z obszaru kibolskiego. Chcąc nie chcąc jednak w kibolach prędzej, czy później zaczynamy widzieć jednostki ludzkie. Widz, który spodziewa się czegoś więcej aniżeli opowieści o złych i dobrych policjantach oraz kibolach, na pewno znajdzie tu ciekawą fabułę.

Jeśli ten film przypadł Ci do gustu koniecznie sprawdź film Big Fan – Kibic.

Furioza 2021 cały film netflix

Furioza 2021 to dobrze zagrany film o moralnych rozterkach

Postać grana przez Mateusza Damięckiego to oczywiście bardzo ciekawy przykład całkiem niezłego warsztatu aktorskiego. Dużą trudnością z pewnością jest nawet dla bardzo doświadczonych i znanych aktorów wcielenie się w takiego bohatera. Gra policjanta, który ma przeniknąć środowisko kikolskie, co już zapowiada się całkiem ciekawym motywem w fabule i na pewno będziemy wielokrotnie chcieli oglądać online “Furiozę”.

Na początku jest zadyma, a potem jest jeszcze goręcej

Chcąc zobaczyć podobne klimaty lecz od strony zarządu warto zobaczyć film Piłkarski Poker. W myśl złotej maksymy Hitchcocka, na początku powinny być fajerwerki, a potem akcja ma się rozkręcać. Również tu nie będziemy zaskoczeni taką konstrukcją scenariusza, bo film rozpoczyna się od zadymy w pociągu polskich kolei państwowych. Już od pierwszych scen podnosi nam się adrenalina, bo widzimy, jak grupa łysych umięśnionych facetów wpada do pociągu i bije bez litości pasażerów. Oczywiście fabuła będzie się bardziej zapętlać.

Furioza – Kiedy premiera?

Premiera filmu online Furioza miała miejsce 22 października 2021.

film furioza online

 

Konsultacje filmowców z kibicami

Smaczku całej produkcji dodaje fakt, że filmowcy konsultowali się z kibicami Lecha Poznań, a więc tym bardziej obraz będziemy mogli uważać za realistyczny. To podnosi na pewno jego wartość faktograficzną, jeśli chodzi o analizę kibolskiej subkultury. Tak więc warto na pewno rozejrzeć się, gdzie obejrzeć ten film, bo zapewniamy sobie całkiem przyjemną męską niepozbawioną refleksji rozrywkę.

furioza gdzie obejrzeć seans

Udostępniono27
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!