What's happening?

Drive My Car - wyszukaj i oglądaj online

Odtworzeń materiału: 77236


Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Drive My Car po szybkiej rejestracji.

Drive My Car

Drive My Car

Japonia
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Gdzie obejrzeć cały film Drive My Car online?

Drive My Car (lektor pl: VOD) to z pewnością film dla widzów ambitnych, którzy w kinie szukają nie tylko banalnych historyjek. Tak aby historyjki te mogły zapełnić czasową pustkę. Po tym filmie online będą zadowoleni wszyscy ci, którzy cenią literaturę i scenariusze bardziej wymagające.

Mamy tu jednocześnie kino drogi, ale również dramat i typowo poetycki nastrój. Historia opowiada zresztą o artyście. Główny bohater to aktor i reżyser teatralny, który niedawno stracił ukochaną małżonkę. Teraz jednak musi wyruszyć do Hiroszimy, bo ma tam wyreżyserować w teatrze “Wujaszka Wanię”. Produkcja ta idealnie wpada w kanony dramatu, tak jak film Z miłości do mody.

Drive My Car cały film online na cda

Drive My Car – konfrontacja z losem?

Historia zaczyna się zapętlać i nieco komplikować z uwagi na fakt, że główna rola przyznana została młodemu aktorowi, który najprawdopodobniej miał romans ze zmarłą żoną. Nie zabraknie więc tu rozterek i melancholii. Chociażby z tego powodu wielokrotnie będziemy chcieli wiedzieć, gdzie obejrzeć film Drive My Car.

Pomimo pewnego podskórnego smutku, jednocześnie nas uspokaja i pozytywnie nastraja. Poza tym dojmująca samotność mężczyzny zakłócona jest, ale w kontekście pozytywnym obecnością kobiety, która została wynajęta przez teatr na kierowcę. Ma go zawieźć do Hiroshimy. Przed szoferką zaczyna odkrywać swoją duszę.

Drive My Car gdzie zobaczyć online z polskim lektorem

Nowe więzi samotników

Film Drive My Car, perfekcyjnie zresztą wyreżyserowany, bo w końcu doczekał się nagrody do festiwalu w Cannes, to dojmująca opowieść o losach nas wszystkich na całym świecie bez względu na szerokość geograficzną i narodowość. Jest to historia o uniwersalnych wartościach i o poszukiwaniu sensu w egzystowaniu razem.

Cały film to także majstersztyk, jeśli chodzi o budowanie emocji ujęciami.

Udostępniono1
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!