What's happening?

Batman (2022) - wyszukaj i oglądaj online

Odtworzeń materiału: 4563


Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Batman (2022) po szybkiej rejestracji.

Batman (2022)

Batman (2022)

Twoja ocena: 1
6.2 5 głosy

Gdzie obejrzeć cały film Batman (2022) online?

Batman (2022) zaskakuje nas kolejnym obrazem ukazującym przygody lub dramatyczne przeżycia głównego bohatera. Wielu aktorów występowało w tej roli, a teraz przyszedł czas na Roberta Pattinsona. Niewątpliwie okazuje się, że może sobie tutaj całkiem nieźle poradzić.

Batmana nigdy za wiele

W mojej ocenie rozczarowuje fakt,  że cały film Batman nie obfituje w efektowne wybuchy i zgryźliwe teksty. Ostatnia produkcja to obraz w stylu kina Noir, a więc zapowiada się całkiem interesująco, tym bardziej że nikt jeszcze w ten sposób nie opowiadał historii panicza Wayne’a przebierającego się za nietoperza.

Czy nowego Batmana w końcu zobaczymy online?

Oczywiście na premierę i obecność Batmana online będziemy musieli trochę poczekać, bo zaplanowano ją dopiero na przyszły rok w marcu. Oczywiście jednak oczekiwania już są rozbudzone, po tym co piszą krytycy. Wiele osób określa film jako horror, ale jednocześnie bardzo mroczny i niezwykle wizualny. Nie brakuje słów takich jak przerażający lub szalony, a sam trailer rzeczywiście robi wrażenie nawet pod względem estetycznym. Położono tu duży nacisk na same kostiumy i oczywiście operowanie kamerą, przypominające czasami najmroczniejsze obrazy Davida Finchera.

film Batman 2022

Udostępniono4
Komentarze (47)


Zaloguj się, aby dodać komentarz!